- Korte inhoud
Details
Mogen advocaten liegen? Kan de politie ons onder hypnose verhoren? Kan ik in een assisenjury terechtkomen? Waarom kan een cold case ooit verjaren? Is er nog DNA terug te vinden op botresten van tientallen jaren oud? Justitiejournalisten Caroline Van den Berghe en Helen Goedgebeur zoeken naar antwoorden op deze en andere veelgestelde vragen over het werk van politie en justitie.
In dit boek blikken ze terug op 15 opmerkelijke rechtszaken. Ze nemen je mee achter de schermen van hun werk en dat van de speurders.
- Over de auteurs
Over de auteurs
- Details
Extra informatie
Auteur(s) Caroline Van den Berghe, Helen Goedgebeur Illustrator Nee ISBN 978-94-6530-379-6 Cover type Paperback met flappen Formaat 150 x 230 Aantal pagina's 224 Geplande publicatiedatum 8 mei 2026
Koop online bij:
Standaard Boekhandel
Inkijkexemplaar






















Volgende pagina
