Wie dit leest is gek Heidi Koren
Paperback
ISBN 978-94-6001-882-4
€ 17,50
incl. BTW

Beschikbaarheid: Leverbaar

Publicatiedatum: 7 jul. 2020

- +
OF
Korte inhoud

Details

Venus reist door mijn derde huis. Ik heb een puinhoop achtergelatenvoor ik vertrok. Zij trekt een gezicht.Er zijn mensen die me dingen vertellen over mijn leven die ik zo graaggeloven wil dat ik zelfs aantekeningen maak.

In Wie dit leest is gek aanschouwt de dichter de wereld vanuit haar schuilplek.Wie zijn we nog als niemand kijkt? Hoelang kunnen we wachten op warme handen die van boven ons naar beneden zullen reiken om ons over de bol te aaien?

Over de auteur

Over de auteur

Heidi Koren (1975) schreef eerder de poëziebundel Gedachten over een mogelijk einde (2015) en de roman Hawaï 2000 (2019). Daarnaast verzorgt ze literaire optredens, publiceert ze geregeld in literaire tijdschriften en houdt ze tweewekelijks een blog bij op grofvankoren.com.
Details

Extra informatie

Auteur(s)Heidi Koren
IllustratorNee
ISBN978-94-6001-882-4
Cover typePaperback
Formaat0 x 0
Aantal pagina's72
Publicatiedatum7 jul. 2020
Koop online bij: Standaard Boekhandel

 

Copyright © 2021 - Pelckmans Uitgevers nv - Algemene voorwaarden | Privacy | Cookies| Klokkenluidersregeling