Zijn enige vrouw Peace Adzo Medie
Paperback
ISBN 978-94-6401-436-5
€ 22,50
incl. BTW

Beschikbaarheid: Leverbaar

Publicatiedatum: 19 mei 2022

- +
OF
Korte inhoud

Details

Voor Afi Tekple voelt het leven klein. De jonge naaister woont in een dorpje in Ghana met haar moeder, een weduwe, en ze brengt bijna al haar tijd door in het huis van haar oom Pious met zijn vrouwen en kinderen. Een onverwacht huwelijksaanzoek van de rijke familie van Elikem Ganyo, een man die ze amper kent, lijkt daar verandering in te brengen.
Ze zegt ja, maar Elikem is niet de gedroomde partij die hij lijkt te zijn. Hij is verliefd op een andere vrouw en zijn familie hoopt dat Afi hem op andere gedachten zal brengen. Maar hij stuurt een stand-in naar hun bruiloft en Afi ontmoet haar echtgenoot pas weken na hun huwelijk, wanneer ze geïnstalleerd is in een luxeappartement in de hoofdstad Accra.
Uiteindelijk is het ook de stad waaraan Afi haar hart verliest – een plek die haar een leven van onafhankelijkheid biedt dat ze nooit voor zichzelf had durven dromen.

Een debuutroman vol intelligentie en humor voor lezers van Chimamanda Ngozi Adichie en Candice Carty-Williams.

Over de auteur

Over de auteur

Peace Adzo Medie is academicus en voorvechter van vrouwenrechten. Ze schrijft zowel fictie als non-fictie.

Details

Extra informatie

Auteur(s) Peace Adzo Medie
IllustratorNee
ISBN978-94-6401-436-5
Cover typePaperback
FormaatAfwijkend formaat
Aantal pagina's296
Publicatiedatum19 mei 2022
Koop online bij: Standaard Boekhandel
Inkijkexemplaar
Vorige pagina
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Preview: Zijn enige vrouw
Volgende pagina

 

Copyright © 2021 - Pelckmans Uitgevers nv - Algemene voorwaarden | Privacy | Cookies